Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Serbeymarket.com organizasyonu 2017’den beri hizmet veren @SerbeyCoffee’ de bizzat kullandığımız ve misafirlerimize sunduğumuz ürünleri siz değerleri ziyaretçilerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaştırmayı amaç edinen bir girişimdir.

Sadece kar maksatlı sizlere sunulan endüstiyel üretim yerine geleneksel ve doğal yöntemleri kullanarak ürettiğimiz yöresel lezzetlerimiz, tadına hayran kalacağınız kahve çeşitlerimiz ile evlerinizi şenlendirmek istiyoruz.

Sizler için yerli tohum kullanarak tamamen doğal yöntemlerle herhangi bir ilaç ve katkı maddesi kullanmadan yetiştirdiğimiz tazecik doğal sebzeler, özlenen doğallıkta kahvaltılıklar, çeşit çeşit peynirler, soslar, erişte, tarhana, zeytinler ve zeytinyağları envai çeşit doğal ve güveli ürünler Serbeymarket’te.

Memnuniyetinizi güvence altına almak adına, Müşteri Hizmetleri ekibimiz mesai saatleri içinde +90 850 532 7512 numaralı telefonda veya iletisim@serbeymarket.com adresinde çağrılarınızı beklemektedir. Ekibimiz, mümkün olan en kısa zamanda size yardımcı olacaktır.

Popüler yemek tariflerini , sağlıklı yaşam, beslenme ve pratik bilgiler ile ilgili yazıları da blogumuzdan takip edebilirsiniz.

Neden Serbeymarket?

Ücretsiz Kargo

Sürpriz Hediyeler

Haftanın her günü destek

Mutlu Müşteriler

John Smith

John SmithSMARTWAVE CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing Cras non placerat mipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing cas non placerat mi.

Bob Smith

Bob SmithSMARTWAVE CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing Cras non placerat mipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing cas non placerat mi.

0
+
0
+
0
HR
0
+
0
%
Open chat